סופיה בולגריה למטייל

סופיה בולגריה למטייל הישראלי – המלצות למטיילים הישראלים על טיול בסופיה. מדריך אונליין חופשה בעיר סופיה למטייל העצמאי!

חודש אירופה (אוקטובר 2016) נתן לנו מידע רב ומעניין על בולגריה, על ההיסטוריה, התרבות והתרבות שלה. סופיה אמנם לא פופולרית כמו ערים אירופיות אחרות כמו לונדון או פריז, אך ביקור בבולגריה הוא חוויה שונה, אך עדיין מדהימה. נסיעה לבולגריה יכולה להיות שונה, אך עדיין חוויה מדהימה, ולכן אנו נעשה כמיטב יכולתנו להראות לך מדוע אנו חושבים שעליך לבקר בבולגריה.

כמו רוב המלונות בסופיה

בולגריה, הגרנד מילניום מציע גישה נוחה לאטרקציות המרכזיות בעיר. כמובן, שפע הסיורים החופשיים הוא שהופך אותה לאחד מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר בבולגריה. המקום הזה אמור להיות מרכז הטיול שלך בסופיה אם אתה מדמיין מה תראה בבולגריה ובסביבתה ביום אחד.

אז אתה בהחלט לא מצפה לעשות את כל זה בטיול יחיד

אבל נסה את זה לבד בבולגריה. אם אתה מעוניין יותר לראות את בולגריה כולה מאשר רק חלק ממנה, שקול טיול קבוצתי. יש הרבה סוגים שונים של סיורים בעיר סופיה שבבולגריה, אז אתה צריך להיות מודע להם ובהחלט לא לצפות שכולם יעשו בטיול אחד.

אליסון וסטפני פרסמו מדריך יסודי מגוחך לטיול בבלקן עם מדריך מפורט לסופיה

בולגריה. יש אפילו כמה דרכים נהדרות לחקור אזורים אחרים במדינה, כגון העיר ורנה, בירת בולגריה וחוף הים השחור. אנו מציעים את אקספרס אקספרס המזרח-אירופי בן 18 הימים, כדי לראות את המיטב בבולגריה והונגריה וברומניה המבקר בבולגריה מהונגריה לרומניה. אתה יכול גם לנסוע מבוקרשט לבולגריה ברכבת, אוטובוס או רכב בפחות ממחיר של יום אחד.

אם אתם מתכננים טיול יחיד לבולגריה

הנה מדריך טיולים בבולגריה המכיל מידע באילו חברות נסיעות עליכם להשתמש, היכן תוכלו להישאר בבולגריה וכיצד להסתובב. תוכלו ללמוד גם כיצד מטיילים במדינה, כמה עולה לבקר ולבקר בבולגריה. המשך לקרוא ולחקור את המסע וניצל את הנסיעה שלך לסופיה תוך זמן קצר! גר בבולגריה ובקר במדריך לבולגריה לאכילה, שתייה, נסיעות והסתובבות בבולגריה עם אוכל, שתייה וטיפים לטיול שלנו בבולגריה, כמו גם טיפים לאן ללכת וללכת בבולגרית.

לטיול קל ונוח, טיפים אלה לטיול בסופיה בולגריה הם חשובים ביותר. עד כה הזכרנו כמה דברים שאנחנו יכולים לעשות בבולגריה, אבל כבר יש לנו רעיון טוב שהטיול שלך לבולגריה יהיה נהדר.

ישנם יותר מ -50 דברים שאתה צריך לדעת לפני שאתה נוסע לבולגריה, ואלו 50 הטיפים לטיול בבולגריה שנפרט בהמשך ואנחנו מכסים את כולם.

טיילו ברחובות הבירה המרתקים בעזרת מדריך מקומי או מדריך של אחת מסוכנויות הנסיעות הפופולריות בבולגריה.

יש חורבות רומיות בכל רחבי העיר

ויש הרבה מוזיאונים שאפשר לבקר בהם כדי ללמוד עוד על ההיסטוריה של סופיה ובולגריה בכלל. ישנם מעל 650,000 חפצים הקשורים להיסטוריה, אתנוגרפיה, ארכיאולוגיה ואמנות. פרדיננד נכח בפתיחת המוזיאון עם סיור מודרך בממצאים הארכיאולוגיים החשובים ברחבי סופיה בולגריה. סיכום מקיף זה של ההיסטוריה הבולגרית מראה מה ייקח אתכם בעברה הסוער של הבירה למוזיאון ההיסטוריה של סופיה.

אם אתם מתכננים טיול לבולגריה, תמצאו את כל מה שאתם צריכים לדעת על נגיף ה Coronavirus במחלקת Coronavirus במוזיאון ההיסטוריה בסופיה.

סופיה היא ביתם של אחת האטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר בעולם, שביל הטיולים של סופיה. זוהי האטרקציה התיירותית החשובה ביותר בבולגריה ויעד פופולרי לתיירים מכל אירופה והמזרח התיכון.

אם אתה רוצה להישאר בסופיה יותר מ -4 ימים ולראות קצת יותר את המדינה, אתה צריך לנסוע. אם אתם נהנים מיעדי מסלול מחוץ למסלול עם פחות תיירים ונהנים מיעד המסלול עם כמה תיירים, הביקור בבולגריה יכול להיות אידיאלי.

נסו לבקר בבולגריה בחודשי הקיץ העמוסים ונסו לבקר בבולגריה בחודש הקיץ העמוס ביותר

חזרה לסופיה, אני מציע להשקיע כמה שפחות זמן בנסיעה ברכבת או באוטובוס, אם אתה מאוד חסכוני, או לעשות לולאה סביב בולגריה שמסתיימת ברומניה. אתה יכול להגיע לבולגריה ברכבת, באוטובוס או ברכב מבלי שתצטרך לנסוע דרך סרביה או יוון, ותוכל להגיע גם לבולגריה באוטובוס, רכבת ו / או רכב מבולגריה לרומניה, בולגריה או רומניה לסרביה, סרביה ליוון, יוון ו בולגריה מסרביה ורומניה מיוון ממקדוניה מרומניה (או מבלי לעשות זאת דרך סרביה / יוון) או בולגריה / רומניה / סרביה מטורקיה לטורקיה מרוסיה.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבולגריה מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על סופיה, בולגריה!