סופיה בולגריה בכריסמס

סופיה בכריסמס: כל מה שצריך לדעת על חגיגות חג המולד בעיר סופיה, בולגריה. להגיע אל סופיה בדצמבר ולראות עיר מקושטת, שוק חג מולד, הופעות ופסטיבלים..חוויה!

חודש חג המולד הוא בדרך כלל זמן הקרנבל בכל רחבי העולם, ובולגריה אינה יוצאת דופן. העיר סופיה מכוסה באורות חג המולד וניתן לחוות את החגים בכל פינות הארץ, כפי שקורה בתקופת חופשות החורף. שוק חג המולד של בולגריה הוא המקום האידיאלי עבור מטיילים שרוצים לחוות חווית חג מולד בולגרית מלאה בדצמבר. שווקי חג מולד כאלה מחממים את מצב הרוח של האזרחים והאורחים בבולגריה כבר למעלה מתשע שנים.

בעיר ישנם שווקי חג מולד שונים

בהם מוצעים מגוון של מזון ומשקאות, כולל יין חם ומוצרי ליבנה רבים. שוק חג המולד הגרמני נפתח וצולל לתוך קסם חג מולד שהופך יפה יותר מדי שנה. שוק חג המולד מביא נגיעה של וינה ונירנברג לרחובות דצמבר המושלגים של סופיה עם דוכנים מעוצבים להפליא שמוכרים ממתקים ונקניקיות גרמניים, סטייקים מהבילים, יין חם ועצי חג המולד.

השוק יהיה פתוח עד 20 בדצמבר

אז הקפד לראות אותו בזמן שאתה בסופיה בתקופה זו של השנה. אני נהנה מהאפשרות לחקור את שוק חג המולד בבולגריה ולבלות לילה שכדאי לזכור. אם אתה נמצא בעיר כמה ימים, עליך לשקול כמה דברים שתוכל לעשות בכדי להנחות אותך בעיר שאתה קורא לביתך. תסתכל מה עשינו ומה נעשה בשבועות הקרובים, כמו שעשינו כל החורף.

לקבלת רעיונות נוספים יש לנו רשימה של פעילויות בסופיה לערב, כמו גם מדריך לכמה מהמקומות הפופולריים ביותר בעיר והמסעדות הטובות ביותר.

יש הרבה מה לאהוב בעיר הזאת

אז בואו נגלה הנה 11 דברים נפלאים לעשות בסופיה בחורף. אנו גם נותנים לכם כמה טיפים כיצד לברך את חבריכם הבולגרים וללמוד עוד על האופן בו בולגרים חוגגים את חג המולד. פוסט זה מכיל רשימה של הדברים שעשינו בבולגריה בחורף, בהם תוכלו לאכול אוכל בולגרי, וכמה תמונות מושלגות שמקוות לעודד אתכם לבקר בעיר הנהדרת הזו. בילינו סוף שבוע ארוך בבירת בולגריה ובעיר השנייה בגודלה בבלקן, בולגריה, בנובמבר ובדצמבר 2017, ובילינו את סוף השבוע הארוך יותר עם סופיה בדצמבר 2017.

שוק חג המולד הגרמני בסופיה

הוא שוק , אבל עדיין יש בו את האווירה החגיגית ומחממת הלב שאנחנו כל כך אוהבים. הרעיון העיקרי של שוק זה הוא להביא את מסורת חג המולד הגרמנית האותנטית לשטחה של בולגריה. גרמניה היא אחד משווקי חג המולד הפופולאריים בעולם ועם יותר מ -1,000 ספקים, שוק חג המולד הגדול באירופה.

אחת הדרכים הטובות ביותר לגלות את סופיה בחג המולד היא להצטרף למדריך מקומי לסיור חופשי בסופיה. בעוד המדריך ידריך אתכם בעיר, הוא ילמד אתכם אוכל בולגרי ויספר לכם את ההיסטוריה של בולגריה ואת סיפורי סופיה.

בחודשי החורף יהיה קר בחוץ

אך תוכלו להתחמם על ידי ביקור במוזיאונים בסופיה. מדוע לא להכיר את ההיסטוריה, התרבות והמסורות של בולגריה באווירה חמה? בין אם אתם אוכלים עם המקומיים, באכסניות בפלובדיב, בולגריה או ורנה: אם אתם רוצים לעשות סקי וסנובורד, מובטח לכם שיהיה לכם כיף חורפי בבולגריה. למעשה זה באמת יעזור לכם ליהנות מחופשה כלכלית בבולגריה! אם אתם מתכננים טיול לרומניה, יוון, טורקיה או חלקים אחרים במזרח התיכון או בצפון אפריקה במהלך הטיול שלכם או בחודש החורף הבולגרי, אסור לכם לפספס את פעילויות הסקי או הסנובורד האקסטרווגנטיות.

ישנם פסטיבלים מיוחדים אחרים שהמטיילים רוצים לבקר בהם, כמו שוק חג המולד, שווקי חג המולד ואירועים חגיגיים אחרים בבולגריה.

אחרי שנים רבות וביקורים רבים

הנה כל מה שאתה צריך לדעת בכדי לבלות בבילגריה בחג המולד, כולל כמה עצות טובות מה לעשות. מדי שנה בזמן חג המולד אנו יוצאים למסע חדש ומגלים כיצד חגג חג המולד באזורים שונים באירופה. כרוניקת היוליטייד שלנו לוקחת אותנו למדינה הבולגרית במזרח אירופה כדי לחשוף את הזמן – מסורות נכבדות ומסורות של עונת חג המולד. אנו מביאים לכם את כל הודעות חג המולד שלנו, עם דגש מיוחד על שוק חג המולד הבולגרי, על שווקי חג המולד ועל אירועים חגיגיים אחרים.

בירת סופיה היא אחד היעדים הפופולאריים ביותר במזרח אירופה. לכל עיר גדולה בבולגריה יש שוק חג מולד משלה, בו תוכלו לתרגל את הציר המשולש שלכם ביום חג המולד.

בערב חג המולד, מחצות הלילה ואילך, מצעד הקולדרי (מזמורי חג המולד) ברחובות סופיה עם מזמורי חג המולד שלהם. החל מחצות ביום חג המולד וכלה בחצות ב -25 בדצמבר, מחצות עד 18:00.

חוויה בבולגריה מתחילה כאן

שינוי גודל גופנים
ניגודיות